#55 jak zagadać do dziewczyny | Czego Jezus, ani Budda Nie Powiedzą Ciż o Idealnej Pierwszej Randce

Adept Adept 9 przykładów
Nie rzecze Ci ostatniego ksiądz na nauk religii. Nawet Jezus gdyby zstąpił z chmury, to więcej aby Ciż nie powiedział co wydawać, aby być idealną randkę. O ile mi oczywiście nie chodził on zbyt zwłaszcza na wizyty. Raczej podobnie istniałoby same z Buddą czy Mahometem. Więc cała możliwość jest we mnie ?? Oto pierwsze 10 punktów idealnej pierwszej wizyty. Idealnej to świadczy takiej, po której osoba jest Tobą zauroczona i/lub ląduje w łóżku. Z Tobą oczywiście, natomiast nie z kimś innym.

1. Relaks. Możesz czytać o tym kiedy się uśmiechać na randce, kiedy dotknąć dziewczynę. Ale najpierw powinieneś się zrelaksować, wziąć kilka głębszych wypoczynków i się uspokoić. Twój spokój wewnętrzny na randce, niezależnie jak interesująca jest kobieta, to ćwierć (oraz że połowa) sukcesu.

Jezus wołał „Czemu bojaźliwi jesteście, ludzie młodej grupy?”. Tak właśnie – Czemu jej się boisz na wizycie? ponieważ jesteś prawiczkiem? Nie odbieraj się, Jezus pewnie jeszcze nim istniał. Możliwości są różne.

2. Gdyby jesteś z panią na radce, to przyjmujesz OPTYMISTYCZNĄ strategię ”Do Przodu ??”. Tzn. kiedy jesteś każde w myslach wątpliwości typu:

– „Czy powinienem ją już dotknąć?” to Twoja odpowiedź samemu sobie brzmi:

„Faktycznie jest, dążymy do przodu!” ??

– „Wyszliśmy zgodnie z kafejki, czy powinienem ją chwycić za ręka lub pod rękę?”

„Oczywiście jest, do przodu!”

Ona siedzi i usuwa rękę, Ty myślisz „czy ją obraziłem moim dotykiem??”

– Kompletnie nie obraziłem, to zapewne jeszcze zbyt wcześnie, dotknę ją ponownie za chwilę, do przodu!”

„czyli ona istnieje spełniona z randki ? mieszka i mało mówi :(”

„jest spełniona, to prawdziwe ?? Do przodu”

„Czy powinienem zabrać ją do siebie?”

– Jasne że tak! Do przodu ??

Lepiej zawsze zakładaj, że cokolwiek się uda niż, że się nie uda. Jeśli tym razem się nie udało, to wyjątkowo potem dopasujesz własne zachowanie do jej odpowiedzi.

3. Przyjmij nastawienie umysłu – randka to niewiele rozmowa kwalifikacyjna, badasz dziewczynę czy ona się zobaczy na „zachowanie” Twojej kobiety (lub kochanki). Potocznie ludzie korzystają, iż współczesne panie są nagrodą, a sex to trofeum dla mężczyznę, który zdobył jej względy. Gdyby tak masz randki, toż nie dziw się, że bardzo rzadko śpisz z osobami. Przyjmij nastawienie, że jesteście oboje nagrodami dla siebie i oboje będzie się cieszyli seksem (związkiem).

Pamiętaj o słowach Jezusa „Zaprawdę, mówię ci: Właśnie ze Mną będziesz w raju”. Ale pamiętaj, że żona musi być wykończona na te pojęcia. Dopiero zastosuj tego kontekstu Jezusa, gdyby ona poczuje pociąg do Ciebie.

4. Seksualność. Jeśli chodzisz „bezpiecznie” na randce, bez seksualnych podtekstów, toż nie wiesz więcej na ile także w jakim stopniu dziewczyna jest łatwa na seksualność z Tobą. Być potrafi ona jest prawdziwa, żyć prawdopodobnie wspomina o seksie z Tobą, jednak gdyby tego nie „zbadasz”, więc SKĄD UMIESZ NA CZYM TKWISZ. Przestań traktować eskalację seksualnej wiedzy z lubą w grup „urażania dziewczyny Twoim dotykiem”, czy „szanowania dziewczyny”. Nie poruszanie osoby zatem nie jest żaden szacunek dla kobiety. To użycz ją obraża, skoro ona się szykowała 2 godziny, żeby wywrzeć na Tobie wrażenie, wyglądać seksualnie atrakcyjnie dla Ciebie, a Ty nawet jej nie dotykasz! Ona pomyśli, że jest z Tobą dodatek nie tak, albo iż istniejesz gejem, albo iż ona Ciż się nie podoba, albo masz kogoś.

Jezus powiadał „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.” Na wesele nie musisz stosować w lubą kamieniami. Wystarczy, że będziesz eskalował seksualny kontakt i zachęcał rzeczy do przodu. Możesz zostawić w nią serwetką, kulką z papieru, nawet czipsem. Ja czasem kwiatkiem z wazonu lądowałem w jej dekolcie. Trochę mi głupio, ponieważ jestem coś grzechów na koncie.

Nie zaczynaj, iż ona rozumie, że stanowisz nią zajęty. Jeśli ukrywasz swoje intencje wobec niej, tak żebyś mógł w razie czego się wycofać i udać iż to WŁAŚNIE KOLEŻEŃSKIE zaproszenie (kiedy ona się nie zgodzi). Takie bardzo ostrożne testowanie wody. Pewnie ona się domyśla, jakie możesz zawierać intencje wobec niej, nie jest chora, lecz w jej oczach przebywasz na mało pewnego siebie, niemęskiego. Atrakcyjne kobiety zwykle rozumieją co się dzieje od indywidualnego początku, natomiast nie przeszkadza jej toż, bo jednak może za darmo się najeść. Tylko, iż nie zarządzasz jej jako klient i że ma szanse, że rozumiesz jej brak zainteresowania. I iż nie wyskoczysz nagle z deklaracją miłości do niej ewentualnie innym tekstem, który ją zawstydzi. No i zarządza jej stwierdzić Ci, że możesz być „chociaż kolegą”. Ona dodaje na Twoją domyślność. Więc jeśli nie widzisz grama seksualnego napięcia między wami, nie ma oznak flirtu, gry spojrzeń, zatem nie wynoś jej na neutralny obiad.

Co to robić?

Po pierwsze zanim zaprosisz ją na wizytę, to musi istnieć tam między wami choć trochę interesującej i fizycznej wibracji. Choćby mała iskra, od której powstanie później wielki pożar. Nie działa o to, że tworzysz być następującym gościem, który zależy tylko seksu. Niezależnie czy chcesz od niej romansu, otwartego związku, trójkąta, miłości czy stałego związku, toż natomiast oczywiście musi rozpocząć się wszystko seksualną wibracją.

5. NIE stawiaj opinii na jej słowa, ale na owoce natomiast toż niby ona się zachowuje przy Tobie.

Jezus polecał „To wam przykazuję, żebym się wzajemnie miłowali.”. Niestety, nie zostawił dokładniej poradzie gdy przedstawiasz się miłować z kobietą. To ja Ciż wtedy potrzebuję wyłożyć.

Kobiety mówią wiele dziedzinie np. „nie pociągasz mnie”, „mój facet musi o mnie dbać i dawać wyjątkowo”, „nigdzie z tobą nie pójdę”, „do niczego między nami nie dojdzie”, „winien być bardziej dżentelmenem”, „muszę Ciż napisać, iż nie podobało mi się niczym nie pozwalał mi tegoż piwa…” , „ok, mogę z Tobą iść, ale na że nie będzie sexu” itp.

Co ciekawe był takie postaci, że przy mnie i własnej znajomej dziewczyna powiedziała „absolutnie nie przespałabym się z Tobą”, a wtedy dowiaduję się, że koleżance mówiła o mnie „tylko on stanowi seksiarz, ale żebym go przyjęła w ruchy :)” Na wizycie w tyle jednakże nie o to działa, żeby być cały wieczór opowiadając słodkie historyjki. I tak obie strony myślą o co chodzi. Jeżeli egzystowałoby więc nastąpienie z założonym kontekstem seksualno-romantycznym a ona istnieje Tobą zainteresowana, to wiadomo, że to DOKĄD chce ??

Ale kobiety powtarzają te teksty j.w. i „udają” oporne, ponieważ robi to, że przeżywają się mniej „dostępnymi” w znajomych i Twoich oczach. Oczywiście, skoro ona pozwala taki opór, toż głównie musisz niemało dużo nad nią w takiej sytuacji popracować, ale same ważkie istnieje obecne, że dużo osób chce być doświadczenie, że pragniesz się coś o nią postarać, że nie zawierasz wszystkiego darmo. Że pragniesz ją wziąć nieco w obecne inwestując. Na którymkolwiek okresie ona zna, że rzeczy za darmo się nie lubi i Ty nie będziesz jej doceniał, jeśli dostaniesz wszystko na tacy. W TAKICH SYTUACJACH graj jakby nic się nie stalo „cool, spoko, żaden problem”. Staraj się mówić o czymś innym, pomagaj nie przestawaj jej budzić ??

A nie traktuj wszystkiego co ona radzi na bardzo. Najistotniejsza sprawa, która powinna cie interesować, wtedy to albo ona TERAZ jest kwestiami dopiero w poszczególnym elemencie z Tobą oraz albo Ci ulega. Niektóre kobiety, jakie są na ściany decyzji przespania się z Tobą, liczą na każdy mały znak, mały Twój ruch, jakiś mały detal o Tobie. A wtedy zaczynają czuć się komfortowo z teorią o seksie z Tobą. Np. z samą osobą bujałem się kilka randek również nie mogłem wystartować z miejsca. Aż któregoś dnia wszystko odeszło od razu do seksu. Gdy ją spytałem o co chodziło, to napisałam mi, iż wtedy stanowiła rzecz tego, iż nie była gotowa lub tegoż potrzebuje bądź nie (chodziło o luźną historię a chociaż seks), aż dzień wcześniej obejrzała jakiś pomysł w TELEWIZJE o starości i przemijaniu, o tym czego żałują ludzie przed śmiercią. A faktycznie ją toż zastanowiło, że postanowiła przespać się. Ze mną ??

W przeciwnej formy z pozostałą dziewczyną, pomogły moje fotki z siostrzeńcem na rękach. Uznała, że istnieję właściwie słodki i lubię dzieci a więc ją nastroiło w „jeden dziwny środek” do seksu ze mną :). Zupełnie nie wiesz jak słodki siostrzeniec przyjdzie Ci z poradą ??

Jezus za dużo pamiętał o nauczaniu wyjątkowych i zbawieniu, czyli jak jedyny wiesz, nie szło mu z osobami ??

6. Pora randki i dzień tygodnia jest kluczowy. W piątki i soboty może stanowić trudno się umówić z dziewczyną niż w różny dzień tygodnia.

Z moich uwag najlepsze są niedzielne wieczory, wtorki, środy, czwartki, poniedziałki też ujdą. Dlaczego wieczory? Ponieważ noc generalnie bardziej sprzyja intymności i seksualności. Kobieta również jest wrażenie, że niewiele mężczyzn ją potrafi obserwować, dlatego będzie mniej „wstydliwa”. W przypadku randek z kobietami, jakie są w ruchach, jeśli logistyka im powoduje (gdyż mogą stanowić moc momentu w czasu dnia, jak ludzie pracują), więc po ciemku stanowi gwoli nich niższa okazja na to, że ktoś bliski je spotka lub zauważy.

Masz coś mniejsze szanse na seks w piątek albo sobotę wieczorem, niż w wszelki inny dzień tygodnia. Dawało się, że wizyta w taki dzień powinna pójść super, bo wcześnie nie trzeba wstać. Ale właśnie nie jest, bo na ogół kobiety chcą sobie jakie wyjścia do klubów lub z koleżankami na uroczystości również w tenże dzień potrafi Ci istnieć trudno się umówić na pierwszą wizytę. Gra tym skontaktuje się z Tobą np. na 17-18 (albo wcześniej), a potem wieczorem wyjdzie na akcję i zdobędzie ją wyjątkowy facet. Albo opiniami na wizycie będzie obecnie przy wieczornej imprezie. Bez Ciebie. Wizyta w sobotę wieczorem będąc z kozą w klubie to wyłącznie nowa bajka, niż gdy nie jest się w układzie. Inna rzecz – randka w niniejsze dni może osobie bardziej łączyć się z obecnym, że jesteś pomysły związkowe spośród nią. Skoro nie masz względem niej takich programów, to właściwie umów się w nowy dzień. No chyba, że „chemia” między wami aż kipi, wtedy kuj żelazo póki gorące ??

dining outside on the deck of a bayside restaurant

7. Miejsce spotkania. Chodzę o zakład, że Mahomet ani Budda nie powiedzieli Ci, że idealny brzeg Twoje pierwszej (lub lub drugiej) randki to seks np. u Ciebie.

Żeby wszystko poszło właściwie to potrzebujesz zainteresować się 3 konkretnymi rzeczami.

Miejsce, w jakim zaczyna się randka. Musisz umieć gdzie rozpoczyna się randka, to faktycznie ważne. Im bliżej Ciebie tymże daleko.
Odwiedzanie kilku miejscówek, najlepiej 2-3. Idziesz spośród nią do kilku innych znaczeń tej jednej nocy (czy popołudnia).
Pragniesz pamiętać program na rozwiązanie randki i zabranie służącej do Ciebie.
Większość gości na styk randki kończy słabym buziakiem w policzek, słabym „przytulaskiem” i niekomfortową nieco sytuacją. Bowiem nie zaplanowali randki, oddali się na stan, na ostatnie co się wydarzy. Byli jako myślący Budda, i Ty na wizycie daleko bądź czujny jak harcerz. Bo nagle dziewczyna teraz musi iść, bo rano musi wstać do lektury. Słyszysz „Wiesz co, ja już muszę chodzić” i niełatwo jest piękno to zrobić. Możesz oczywiście w zabawny sposób nalegać, żeby rzuciła wszystko i realizowałam randkę, iż jesteś fajniejszy niż praca ?? przecież wtedy szybko jest „chronienie” słabej sytuacji niż zapobieganie temu przez wcześniejsze dobre zaplanowanie randki. Uwaga! Luba nie powinna wiedzieć, że ty masz randkę oraz planujesz cały „chytry plan” zmierzania konkretnie do seksu. Mahomet oraz nie pochwaliłby takiego jawnego kombinowania. Dla niej więc powinno wyglądać jakby to taż „chemia” was do siebie łączyła i jakby to toż się tak stało, że wylądowaliście u Ciebie.

Jeśli idzie o to gdzie randka powinna się zacząć, więc odpowiednio jest gdy otwiera się ona przy Twojego domu czy bezpośrednio u Ciebie ??

W gorszej nieco sytuacji tworzysz ją około w miasto Twojej stron, między Twoim miejscem oraz jej (jeśli jesteście po dwóch stronach miasta) bądź w najciemniejszej, gdzieś obok jej działalności, domu. Czasem faktycznie będzie. Czasem osoba po prostu nie będzie potrafiła wpaść się bliżej Ciebie, że nie ma samochodu, i dziecko czeka w budynku, może tworzy jedynie 2 godziny, bo wtedy wraca jej mąż, nie wszystko wiesz o tej kobiecie, wówczas nie bądź upartym dupkowatym ALFA, jaki nie jest wysportowany również nie będzie „pasował kobiecie” (skoro tak przeczytał w dowolnym idiotycznym ebooku).

jak znaleźć dziewczynę Jeśli należy o trafienie w otoczeniu Ciebie lub bezpośrednio u Ciebie zatem musisz dać osobie powód, żeby spotkała się z tobą u ciebie. Jeśli żyjesz na każdym zadupiu czyli w mieście dobrze od centrum, to jeden sobie czujesz w skalę. Jeśli ale możesz, to spełnij się bliżej. Nie przewiduj, że kobieta będzie jechała ponad 30 minut do miejsca pierwszej randki. Czasem potrafi się to zdarzyć, jednak jako element np. gdy osobie bardzo się podobasz. Z reguły też dziewczyna bardziej będzie łatwa spotkać się w publicznym, bezpiecznym miejscu, niż w każdej niebezpiecznej dzielnicy czy osiedlu.

8. Zabierz ją gdzieś, gdzie jest skromnie i odpowiednio intymnie.

Głośny klub jest bez powodu. Pierwsza wizyta jest działać zapoznaniu się was obojga, to im mniej jest przeszkadzaczy tym dużo. Musi same być wygodnie, żebym mógł stać przy niej, aby być fizyczny kontakt. Jeśli zabierasz kolejne lube do tego jedynego miejsca, to Ty sam stosujesz się w nim odczuwać coraz bardziej komfortowo, gdy w zakładu. A dodatkowo istniejesz wysoce zrelaksowany. Same plusy. Dopóki Ci się miejscówka nie znudzi.

9. Nie pozbawiaj jej w pomieszczenia, gdzie są Twoi czyli jej znajomi.

Nie na ważny raz. Jej pomoc będzie rozproszona między Ciebie i jej swoich. Ona na ich oczach pewno się bardziej ograniczać i do niczego na tej „randce” nie dojdzie. Środkiem do uwodzenia jest źródło waszej opinii na was samych.

10. Randka bez presji.

Nadmierne oczekiwania, sztywność w terenu, nazywanie spotkania randką, mogą usztywnić atmosferę między wami. A proces uwodzenia jest dość rozluźnianiem atmosfery między Tobą, a dziewczyną. A rozsądnie jest zacząć pierwsze „spotkanie” z zwykłej kawy, a już w trakcie przenieść się gdzieś indziej. Randki kinowe, teatralne, klubowe, restauracyjne nie są polecane przeze mnie. I myślę, że w niniejszej myśli zarówno Mahomet, Budda i Jezus by mnie poparli.

Advertisements